0 Comments

Trudno ująć w kilku zdaniach naszą współpracę z Hubertem, zarówno pod kątem oceny jego warsztatu, efektów pracy jak i naszych subiektywnych wrażeń.
Po pierwsze – podczas Ślubu i wesela Hubert był „niewidoczny”, ale jednocześnie zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Jest bardzo dobrze zorganizowany. Możemy się tylko domyślać, jak przez cały dzień do później nocy ciężko pracował „polując” na dobre ujęcia, a na zdjęciach nie ma śladu jego ewentualnego zmęczenia.
Po drugie – otwarty na sugestie, czy oczekiwania, komunikatywny. Świetnie się z nim rozmawia, a atmosfera, jaką determinuje wyklucza stres, jest luźna. Sesja plenerowa była tak dobrą zabawą, że właściwie to mamy ochotę na jeszcze kilka następnych. Zero stresu, zero nerwów. Widać, że zależy mu na efekcie. Miał bardzo indywidualne podejście do nas, przekazał nam dużo dobrych rad i dostosował się do wielu naszych „widzimisię”.
Po trzecie – efekt. Album rewelacyjny. Jakość NIE DO PRZECENIENIA. Prezentacja multimedialna lekka, widać, że kosztowała masę pracy. Znakomita.
Wreszcie zdjęcia i portrety – … cudowne… Uważamy, że mieliśmy dość wygórowane wymagania. Hubert nie zawiódł. Byliśmy zaskoczeni, że są tak piękne. Papier najwyższej jakości. Świetnie wykadrowane… I te kolory… Jak żywe.
Znajomi i rodzina podzielają nasze zdanie. Osoby, który nie uczestniczyły w weselu, a miały okazję obejrzeć zdjęcia były zachwycone.
Na koniec otrzymaliśmy nadprogramową niespodziankę. 🙂
Klasa, profesjonalizm, niezawodność.
Dziękujemy, pozdrawiamy!

Prev
Next

Sorry, the comment form is closed at this time.

top