Nasza fotografia ślubna

Nie można zatrzymać czasu, ale można fotograficznie zdać relacje z mijających chwil. Każdy ma swoje spojrzenie na świat i ludzi. Stworzyliśmy swój własny styl, nigdy nie podgladajac innych fotografów. Najważniejszym dla nas jest, abyście oglądając za kilka lat Wasze fotografie ślubne, mieli uśmiech na twarzach. Jeśli szukacie nietuzinkowych zdjęć, doceniacie świeże pomysły i doświadczenie w reportażu ślubnym oraz cenicie swoje wspomnienia... zapraszamy do świata naszej fotografii.

  • Hubert Burzawa

    Fotografia / Grafika

    Hubert Burzawa ur. w 1979 r. obecnie mieszkający w Tarnowie, na co dzień zajmuje się fotografią, grafiką. Studia ukończył w Rzeszowie na Wydziale Ekonomicznym z tytułem magistra. Świadomą przygodę z fotografią rozpoczął w 1998 roku. Na początku amatorsko, stopniowo coraz bardziej zagłębiając się w temat. W 2004 r. wstąpił do Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego - jednego z najstarszych w Polsce tego typu stowarzyszeń. Fascynuje się podróżami, co świetnie łączy z zamiłowaniem do fotografii. Bierze udział w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Ma na koncie wiele wystaw. Organizator wielu przedsięwzięć kulturalnych. Najczęściej uprawiane kierunki w fotografii Huberta Burzawy to portret ludzki, fotografia industrialna, kolejowa, podróżnicza, dokumentalna, reportaże, fotografia nocna. Brał udział w projekcie fotograficznym dokumentalista.pl. Jego zdjęcia publikowane były między innymi przez Gazetę Krakowską The Times Polska.

  • Kinga Burzawa

    Fotografia / Reportaż

    Kinga Burzawa ur. 1984 r. Mieszka w Tarnowie. Ukończyła wydział Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z tytułem magistra, inżyniera. Fotografią zajmuje się od 2002 r. kiedy to uczęszczała na zajęcia z fotografii do Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Od 2005 r. stale współpracuje z Hubertem Burzawą, gdzie doskonali umiejętności. Jej ulubionymi kierunkami w fotografii są portret, fotografia dziecięca, nocna oraz reportaże z podróży, którymi również się pasjonuje. W fotografii ślubnej najbardziej lubi reportaże. Do jej zainteresowań można też zaliczyć historię filmu, kulturę państw bałkańskich, nurkowanie i wiele innych.

top